Oznanila

-  DANES, po sv. MAŠI, (ob 8.30 in ob 10.00 uri),  vabljeni, da bi se radi malo ustavili, se družili in se kaj pogovorili ob kavi ali čaju.

-  ZA BIRMANCE  bodo v tem tednu še zadnje priprave na osebne binkošti, ko bodo prejeli Svetega Duha in njegove darove.

- Glavni poudarek naj bo duhovne narave, zato naj vse dni redno prihajajo k svetim mašam s posebnimi nagovori in molitvijo k Svetemu Duhu.

- V torek, ob 19. 00, ko bo sv. maša na Brjah, naj bo za popestritev in za večjo poznavanje in povezanost župnije.

-  ŠKOFOVA VIZITACIJA  je, na vsake štiri leta, predpisan obisk  in  pregled delovanja Župnije.

- Opravil jo škofov generalni vikar msgr. Slavko Rebec, bo v ponedeljek, 8. aprila v popoldanskih urah.

Za župljane bodo pomembna srečanja v večernih urah:
    - ob 18. 00 v župnišču, srečanje z družinami birmancev (če je možno vseh članov družin) in botrov, če le niso doma prav daleč.
    - ob 19. 00 sveta maša z nagovorom birmovalca. Vabljeni vsi v čim večjem številu.
    - po maši, v župnišču srečanje članov ŽPS (župnijskega pastoralnega sveta) in GS (gospodarskega sveta).

- PODELITEV zakramenta sv.BIRME bo v nedeljo, 14. aprila med sv. mašo ob 10.00 uri v župnijski cerkvi.

- Še prej bo sv.maša ob 7. 00 uri.

- Prosim, da pred 10. 00 uro ne prihajate vsi do cerkve z avtomobili, ampak da parkirate že spodaj na parkirišču.

- Tisti, ki boste prišli do cerkve, bodite odgovorni za smiselno popolnitev prostora.

-  Precej avtomobilov lahko pustite  tudi pred župniščem.  Hvala.

-  MOLITEV PRED NAJSVETEJŠIM v Braniku, v petek ob 18, 30 bo predvsem za birmance, njihove starše in botre.  Lepo vabljeni.

Oznanila 2.Velikonočna Nedelja 7. 4. 2024

Oznanila Velika noč Nedelja 31. 3. 2024