Oznanila

- ADVENTNI ČAS - Z njim začenjamo bogoslužno (cerkveno) leto. Poimenovanje izhaja iz latinske besede adventus, ki pomeni prihod. Adventni čas naznanja Kristusov prihod. Prvikrat je prišel na sveta ob rojstvu v Betlehemu. Drugič bo prišel v svojem veličastvu ob koncu časov. V bistvu pa more priti k nam vsak čas, po milosti, zlasti po zakramentih.

- Bodimo pozorni na vse tri vidike adventa.
      - Lepa predstavitev adventa je na spleti strani Katoliške Cerkve, kar je preneseno tudi na spletno stran župnije Branik.

-  ADVENTNI KOLEDAR, ki so ga poslali iz Misijonskega središča Slovenija je pomoč in spodbuda za obhajanje adventa. Veroučenci so ga (ali ga bodo) dobili pri verouku, zadaj v cerkvi pa je še na voljo.

- OBISK BOLNIKOV bo na prvi petek, 03. decembra, v dopoldanskih urah.

- PREDLOGE  za izbiro članov ŽPS (župnijskega pastoralnega sveta) lahko oddate še prve tri dni v tem tednu. Potem bomo v komisiji preštel glasove in po navodilih sestavili seznam novega ŽPS. Hvala za sodelovanje.

Oznanila 1. Adventna Nedelja 28. 11. 2021

Oznanila Nedelja Kristusa Kralja Vesoljstva 21. 11. 2021